שירות לקוחות 03-544.33.88

ברכה לכל דבר קלאסי אפור וסגול

ברכה לכל דבר הינה מזמור מתהלים שקרא דוד המלך אל ה', כל אימת שנקלע לצרה מיד קרא לעזרתו של הקב"ה.
הקוראים מזמור זה יזכו בע"ה לישועות וכך יחלצו מצרתם.
ברכה לכל דבר מעוצבת בשלל שילובי צבעים : זהב וכסף האלגנטיים, שילוב של סגול מלכותי ואפור בהיר, שילוב של כחול קלאסי ואפרפר.
ברכה לכל דבר מומלצת כמתנה לאירועים רבים ולחגי ישראל כי ראוי שתהיה בכל בית בישראל.
הזינו את הטקסט שברצונכם להוסיף עד 40 תווים
לתשומת לבכם, לא ניתן להחזיר מוצרים עם הקדשה אישית
הוסף הקדשה

נוספה הקדשה לברכה

בחר מסגרת

נבחרה מסגרת:

0.00 ₪

הסבר על הברכה

לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד: בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי: בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה: וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לו יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו: רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה: זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה: רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה. נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ: בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:

הסבר לברכה

בכותרתו של הפרק נאמר: "מזמור לדוד" ואכן, מלים ומשפטים אחדים שבפרק מהווים תשקיף נאמן לאירועים שונים שהתרחשו בחייו של דוד מלך ישראל. כבר בפסוק ב, במלים "בקראי ענני", אנו שומעים הד לקריאותיו של דוד אל ה', קריאות הנשמעות גם ממזמורים אחרים שבתהילים, כמו מזמור כ', ס"ג, ק"ל ועוד. גם המשכו של הפסוק - "בצר הרחבת לי" - מעלה לפנינו מקבילה דומה ממקום אחר: "מן המצר קראתי י-ה ענני במרחב י-ה" (תהילים קי"ח, ה), בכך רואים שדוד המלך נקלע לצרה, מייד קרא אל ה', והודות לקריאתו הורחב לו (הוא ניצל). וכך אמרו חז"ל:"אמר דוד לפני הקב"ה, ריבון העולמים, כל צרה שהייתי נכנס לה אתה היית מרחיבה לי; נכנסתי לצרה של בת שבע ונתת לי את שלמה, נכנסתי לצרתן של ישראל ונתת לי את בית המקדש" ,במזמור זה מלמדנו דוד המלך לא להתבלבל ולא להילחץ מכל צרה שלא תבוא ח"ו, אלא מייד נישא את עיננו לאבינו שבשמיים ונאמר מזמור זה ונחלץ מהצרה במהרה. אמן

בנוסף אולי תאהבו גם את המוצרים הבאים
SSL Certificate Secure Site