שירות לקוחות 03-544.33.88

שבע ברכות לחתונה

מחפש/ת מתנה לחתונה שאין לאף אחד אחר?מתנה יוצאת דופן שמביעה את ברכתך האדירה ומשמעות עמוקה לזוג המתחתן?תאר/י לעצמך את הזמן שלוקח למצוא מתנה לחתונות מקורית?אז מצאת !אמן פור יו מעצבת מתנות ו ברכות מעוצבות מחומרים איכותיים עם הקדשה אישית !הגיע הזמן לחתונה בלתי נשכחת! בחר מתנה מהאתר וברך/י את החתן והכלה לחיים פוריים ומוצלחים ! 

 

 

שבע ברכות לחתונה

1.בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה אֱלֹהֵינוּ מֶלֶךְ הָעוֹלָם, בּוֹרֵא פְּרִי הַגָּפֶן. 2.בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה אֱלֹהֵינוּ מֶלֶךְ הָעוֹלָם, שֶׁהַכֹּל בָּרָא לִכְבוֹדוֹ. 3.בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה אֱלֹהֵינוּ מֶלֶךְ הָעוֹלָם, יוֹצֵר הָאָדָם. 4.בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה אֱלֹהֵינוּ מֶלֶךְ הָעוֹלָם, אֲשֶׁר יָצַר אֶת הָאָדָם בְּצַלְמו; בְּצֶלֶם דְּמוּת תַּבְנִיתו.ֹ וְהִתְקִין לוֹ מִמֶּנּוּ בִּנְיַן עֲדֵי עַד; בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה יוֹצֵר הָאָדָם. 5.שׂוֹשׂ תָּשִׂישׂ וְתָגֵל עֲקָרָה בְּקִבּוּץ בָּנֶיהָ לְתוֹכָהּ בְּשִׂמְחָה; בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה מְשַׂמֵּחַ צִיּוֹן בְּבָנֶיהָ; 6.שַׂמֵּחַ תְּשַׂמַּח רֵעִים אֲהוּבִים כְּשַׂמֵּחָךָ יְצִירְךָ בְּגַן עֵדֶן מִקֶּדֶם; בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה מְשַׂמֵּחַ חָתָן וְכַלָּה. 7.בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה אֱלֹהֵינוּ מֶלֶךְ הָעוֹלָם אֲשֶׁר בָּרָא שָׂשׂוֹן וְשִׂמְחָה; חָתָן וְכַלָּה; גִּילָה רִנָּה; דִּיצָה וְחֶדְוָה; אַהֲבָה וְאַחֲוָה. שָׁלוֹם וְרֵעוּת. מְהֵרָה יְהוָה אֱלֹהֵינוּ יִשָּׁמַע בְּעָרֵי יְהוּדָה וּבְחוּצוֹת יְרוּשָׁלַיִם; קוֹל שָׂשׂוֹן וְקוֹל שִׂמְחָה; קוֹל חָתָן וְקוֹל כַּלָּה; קוֹל מִצְהֲלוֹת חֲתָנִים מֵחֻפָּתָם וּנְעָרִים מִמִּשְׁתֵּה נְגִינָתָם; בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה מְשַׂמֵּחַ הֶחָתָן עִם הַכַּלָּה.

  • שבע ברכות לחתונה לילך

    שבע ברכות לחתונה לילך

    11 <p style="text-align: right;" dir=...
  • הסבר לברכה

    חכמים החליטו כי יש לעשות שבעה ימי שמחה לכבודם של הזוג הטרי החתן והכלה. ובכל עת בתוך שבעת הימים מיום חופתם יש להכין לכבודם סעודה ולסעוד לכבוד שמחתם עשרה אנשים, ובכל סעודה בין הסועדים יש צורך שיתוסף אדם שעוד לא היה באחת הסעודות שלהם קודם לכן. בכל סעודה לאחר ברכת המזון מברכים שבע ברכות, ועיקר עניינן של ברכות אלו הוא לברך את החתן והכלה שיבנו את ביתם בשמחה ובאהבה,ושיזכו להביא ילדים לעולם, כמו כן מברכים את ה' על יצירת האדם ומתפללים על הגאולה ועל ירושלים. 7 הברכות חשובות מאד ומועילות לחתן ולכלה לכל אורך הדרך, ולכן מצווה חשובה לעשות בכל יום לפחות סעודה אחת כדי שיוכלו לברכן .( אין בזה חיוב.) נהגו לחלק את שבע הברכות לששה רבנים / קרובים , מכבדים בברכות רבנים ואת בני המשפחה הנכבדים, כמו סבי החתן והכלה , דודים וכדו'.. סגולה גדולה להקשיב לברכות לענות אמן, ולטעום מהיין של הכוס שבירכו עליה את 7 הברכות למציאת זיווג, לשלום בית, לרפואה ולכל הישועות בכלל.

SSL Certificate Secure Site