שירות לקוחות 03-544.33.88

ברכה לניסים גדולים עיטור תכלת

הברכה לניסים גדולים מקורה בתהלים מזמור צ"ב ששרים לכבוד קבלת השבת שהרי נאמר עליה כי היא מקור הברכה. הקוראים מזמור זה יזכו בע"ה לניסים גדולים ולברכה עצומה כי השבת היא המקור לכל הברכות. ברכה זאת מעוצבת בעיטורים ובפרטים רבים המסמלים שפע ועושר רב בצבעים מרהיבים ממשפחת הכחולים כחול -שמיים,כחול-צי וכחול מלכותי המתקשרים לשמיים ולמים שהינם אחד מיסודות העולם ומאפשרים ליצור אוירה רכה ומקור להשראה. ניתן למצוא ברכה זאת גם בצבע ירוק המסמל שפע ובצבע הכתום החם והאנרגטי שיאפשר יצירת אוירה חמימה ונעימה.

הזינו את הטקסט שברצונכם להוסיף עד 40 תווים
לתשומת לבכם, לא ניתן להחזיר מוצרים עם הקדשה אישית
הוסף הקדשה

נוספה הקדשה לברכה

בחר מסגרת

נבחרה מסגרת:

0.00 ₪

הסבר על הברכה

ברכה לניסים גדולים מִזְמוֹר שִׁיר לְיוֹם הַשַּׁבָּת: טוֹב לְהֹדוֹת ליְהוָה וּלְזַמֵּר לְשִׁמְךָ עֶלְיוֹן: לְהַגִּיד בַּבֹּקֶר חַסְדֶּךָ וֶאֱמוּנָתְךָ בַּלֵּילוֹת: עֲלֵי עָשׂוֹר וַעֲלֵי נָבֶל עֲלֵי הִגָּיוֹן בְּכִנּוֹר: כִּי שִׂמַּחְתַּנִי יְהוָה בְּפָעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂי יָדֶיךָ אֲרַנֵּן מַה גָּדְלוּ מַעֲשֶׂיךָ יְהוָה; מְאֹד עָמְקוּ מַחְשְׁבֹתֶיךָ: אִישׁ בַּעַר לֹא יֵדָע וּכְסִיל לֹא יָבִין אֶת זֹאת: בִּפְרֹחַ רְשָׁעִים כְּמוֹ עֵשֶׂב וַיָּצִיצוּ כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן: לְהִשָּׁמְדָם עֲדֵי עַד: וְאַתָּה מָרוֹם לְעֹלָם יְהוָה כִּי הִנֵּה אֹיְבֶיךָ יְהוָה כִּי הִנֵּה אֹיְבֶיךָ יֹאבֵדוּ יִתְפָּרְדוּ כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן: וַתָּרֶם כִּרְאֵים קַרְנִי בַּלֹּתִי בְּשֶׁמֶן רַעֲנָן: וַתַּבֵּט עֵינִי בְּשׁוּרָי בַּקָּמִים עָלַי מְרֵעִים תִּשְׁמַעְנָה אָזְנָי: צַדִּיק כַּתָּמָר יִפְרָח כְּאֶרֶז בַּלְּבָנוֹן יִשְׂגֶּה: שְׁתוּלִים בְּבֵית יְהוָה בְּחַצְרוֹת אֱלֹהֵינוּ יַפְרִיחוּ: עוֹד יְנוּבוּן בְּשֵׂיבָה דְּשֵׁנִים וְרַעֲנַנִּים יִהְיוּ: לְהַגִּיד, כִּי יָשָׁר יְהוָה צוּרִי, וְלֹא-עולתה בּוֹ:

הסבר על הברכה

"מִזְמוֹר שִׁיר לְיוֹם הַשַּׁבָּת" הוא מזמור צ"ב בספר תהלים ששרים לכבוד קבלת השבת לאחר שירת הפיוט לכה דודי (שיר השירים). מזמור זה נאמר גם בתפילת שחרית של שבת, בעת הוצאת ספר תורה ובתפילת מנחה. רעיון המזמור הוא תיאור שמחתו של המשורר במעשיו של הקדוש ברוך הוא ובסיפור שבחיו. מזמור שיר ליום השבת היה נאמר ע"י הלוויים בעת הקרבת קרבן התמיד של יום השבת. חז"ל נתנו את טעמם לאמירת מזמור זה בשבת ,מזמור שיר לעתיד לבוא - ליום שכלו שבת ומנוחה לחיי העולמים. שהרי על השבת נאמר:.. " כי היא מקור הברכה " ולכן כל האומר מזמור זה ייזכה בעזרת ה' לניסים גדולים ולברכה עצומה, כי השבת היא המקור לכל הברכות.

בנוסף אולי תאהבו גם את המוצרים הבאים
SSL Certificate Secure Site