שירות לקוחות 03-544.33.88

ברכה לעין הרע מודרני ורוד

ברכה נגד עין הרע יש לקוראה על מנת שלא יעונה לנו כל רע ולא ישלוט בנו עין הרע לעולם, בזכות רבי מאיר שהוא בעל הנס וכמובן בבטחוננו בבורא עולם. ברכה לעין הרע מעוצבת בשילוב אקלקטי עכשוי ומודרני בו זמנית, ומגיעה בשלל צבעים כחול טורקיז המזוהים עם ברכה זאת ובנוסף ירוק (לשפע ובריאות) וורוד (לחיים מתוקים ושמחים).לאור תקופת ההתחדשות המיוחדת זוהי .מתנה לפסח יוצאת במינה

הזינו את הטקסט שברצונכם להוסיף עד 40 תווים
לתשומת לבכם, לא ניתן להחזיר מוצרים עם הקדשה אישית
הוסף הקדשה

נוספה הקדשה לברכה

בחר מסגרת

נבחרה מסגרת:

0.00 ₪

הסבר על הברכה

זְכוּת רַבִּי מֵאִיר בַּעַל הַנַס יָּגֵן בַעֳדֵנו שֵׁנַעֲבֹד אָת בּורְאֵנו עֲבוֹדָה שְלֵמָה, עֲבוֹדָה תַמָּה, לְאֹרֵךְ יָמִים וּשְנוֹת חַיִים, וְלא תְאֻנָה אַלַינּו רָעָה וְנֵגַע לֹא יִקְרַב בֵּאֹהֳלֵנּו. ובִזְכות רַבִּי מֵאִיר יִהְיָה כָל זַרְעֵי זֵרַע קֹדֵשׁ, זֵרַע אַנָשִׁים שְׁלֵמִים בְמִדוֹת וּבְדֵעוֹת. אַלֵהָא דְרֵבִּי מֵאִיר עָנֵנִי. בְּשֵם יְהֹוָה אֱלֹהֵי יִשְרָאֵל נַעֲשֶה וְנַצְלִיחַ, ויִהִי נֹעַם יְהֹוָה אֱלֹהֵינוּ עָלֵינוּ, וּמַעֲשֵה יָדֵינוּ כּוֹנְנָה עָלֵינוּ, וּמַעֲשֵׂה יָדֵינוּ כּוֹנְנֵהוּ:

הסבר לברכה

רבי מאיר בעל הנס הוא כינויו של עושה נפלאות הקבור בטבריה, הכינוי מופיע החל מהמאה ה-18, (קברו של רבי מאיר בעל הנס, הוא מוקד עלייה לרגל להמוני בית ישראל.) באופן מסורתי מקובל לזהות אותו עם התנא (כינוי לרב מתקופת המשנה) רבי מאיר. הייחוס המסורתי של הקבר לתנא רבי מאיר מבוסס על הסיפור בתלמוד על נס שנעשה לו - חיילים רומאים שרדפו אחריו הסתנוורו ולא יכלו למוצאו, והוא הבטיח לסוהר ששחרר את גיסתו מבית הבושת שבו הוחזקה על ידי הרומאים כעונש, שיינצל אם יאמר "אלהא דמאיר ענני", והבטחתו התקיימה!!! מאז ועד היום נהגו בקהילות ישראל לומר " אלהא דרבי מאיר עננו/ענני" אפילו בסדר הסליחות שאומרים בחודש אלול ישנם קהילות שאומרים "עננו אלהא דרבי מאיר עננו ". קיימים סיפורים רבים בהם אנשים נצלו ממצבים קשים מאד בזכות אמונתם ברבי מאיר בעל הנס. בנוסף למילים אלהא דרבי מאיר ענני ניתן להוסיף עוד ועוד בקשות וישועות כפי שמופיע בברכה זו נגד עיין הרע : שנעבוד את בוראנו... שלא יאונה לנו כל רע , שנזכה לבנים ובנות זרע קודש בריאים ושלמים וכו'.. ומימלא לא ישלוט בנו עין הרע לעולם והכל בזכות רבי מאיר שהוא בעל הנס. ומסיימים את הברכה שאין אנו סומכים רק על רבי מאיר אלא בטחוננו העיקרי הוא בשם ה' אלוהי ישראל נעשה ונצליח ... רק אנו נעזרים בחכמי ישראל שימליצו יושר וטוב עלינו ובברכה זו אנו מבקשים את המלצתו של רבי מאיר.

בנוסף אולי תאהבו גם את המוצרים הבאים
SSL Certificate Secure Site