שירות לקוחות 03-544.33.88

ברכת-הילדים כתרים כחול ואפור

ברכת הילדים הינה ברכה מיוחדת במינה המייחלת ומאחלת לכך שהבנות במשפחה יזכו ויבורכו בכל הטוב שיש בעולם והברכה הגדולה מכולם היא שתהיינה כמו ארבעת אמהות של עם ישראל. בו-זמנית מבורכים הבנים של המשפחה כפי שברך יעקב את בניו של יוסף, אפרים ומנשה שהיא הברכה העולה על כולם. ברכה זאת מגיעה בצבעים זהב וכסף אלגנטיים ומלכותיים, כחול ואפור המשדרים טוהר ניקיון ואצילות, וכן בצבעי כתום

הזינו את הטקסט שברצונכם להוסיף עד 40 תווים
לתשומת לבכם, לא ניתן להחזיר מוצרים עם הקדשה אישית
הוסף הקדשה

נוספה הקדשה לברכה

בחר מסגרת

נבחרה מסגרת:

0.00 ₪

הסבר על הברכה

ברכת הבנות-ברכת הילדים

יְשִׂימֵךְ אֱלֹהִים כְּשָׂרָה רִבְקָה רָחֵל וְלֵאָה.יְבָרְכֵךְ יְהֹוָה וְיִשְׁמְרֵךְ,יָאֵר יְהֹוָה פָּנָיו אֵלַיִךְ וְיָחֹנֵּךְ,יִשָּׂא יְהֹוָה פָּנָיו אֵלַיִךְ וְיָשֵׂם לָךְ שָׁלוֹם. כל אב ואם חפצים לברך את ביתם/בנותיהם בכל הטוב שיש בעולם והברכה הגדולה מכולם היא שיהיו כמו ארבעת אמהות אומתנו הנפלאה. יְשִׂימֵךְ אֱלֹהִים כְּשָׂרָה רִבְקָה רָחֵל וְלֵאָה. לאורך כל הדורות בירכו הורים את בנותיהן בברכת הבנות "ישימך אלוקים כשרה, רבקה, רחל ולאה", ברכה המבטאת את הרצון הפנימי של כל בת להידמות לאותן נשים מופלאות. פסוקי התנ"ך בספר בראשית מתארים לנו את דמותן האצילית ורבת ההוד של נשות האומה. אמהותינו הן דוגמא מושלמת לתפקידה של האשה בחיי נישואים ובחינוך הילדים וכו'... ולכן אין ברכה גדולה מזו שהבת שכל אחד מברך רוצה שתהיה לאם בישראל ותידמה לאחת האמהות הקדושות . יְבָרְכֵךְ יְהֹוָה וְיִשְׁמְרֵךְ וכו'... = זוהי ברכה נוספת הקרויה ברכת כהנים נפרש בהרחבה בברכת כהנים.

ברכה לבנים - ברכת הילדים

יְשִׂימְךָ אֱלֹהִים כְּאֶפְרַיִם וְכִמְנַשֶּׁה.יְבָרֶכְךָ יְהֹוָה וְיִשְׁמְרֶךָ,יָאֵר יְהֹוָה פָּנָיו אֵלֶיךָ וִיחֻנֶּךָ,יִשָּׂא יְהֹוָה פָּנָיו אֵלֶיךָ וְיָשֵׂם לְךָ שָׁלוֹם. פרשת ויחי היא פרשת הברכות שברך יעקב את בניו "איש כברכתו ברך אותם" . עולה על כולם הברכה שברך את בני יוסף אפרים ומנשה- תוכן הברכה הוא הנאמר בפסוק : " "המלאך הגואל אותי מכל רע יברך את הנערים ויקרא בהם שמי ושם אבותי אברהם ויצחק וידגו לרוב בקרב הארץ" .ברכה שהפכה להיות סמל לברכת הבנים לדורי דורות עד עצם היום הזה כפי שנאמר "ויברכם ביום ההוא לאמר בך יברך ישראל לאמר ישמך אלוקים כאפרים וכמנשה ...", וכמו שפירש רש"י "הבא לברך את בניו יברכם בברכתם, ויאמר איש לבנו ישימך אלוקים כאפרים וכמנשה". יְבָרְכֵךְ יְהֹוָה וְיִשְׁמְרֵךְ וכו'... = זוהי ברכה נוספת הקרויה ברכת כהנים נפרש בהרחבה בברכת כהנים.

בנוסף אולי תאהבו גם את המוצרים הבאים
SSL Certificate Secure Site