שירות לקוחות 03-544.33.88

לקוחות מספרים

הבנה,הקשבה ותרגום מדויק של רעיון לביצוע מובילים לעיצוב גרפי מנצח ולברכות מרגשות! תודה לכם "אמן" על הדיוק, המקצוענות ובעיקר על הרגישות והיצירתיות.
אמנון ושרה
רמת אפעל

שמחנו לעבוד עם "אמן" תוך תחושת ביטחון מלאה שהדרוש יתבצע תוך עמידה בזמנים, השקעת מחשבה וירידה לפרטים. כלל הפרויקטים שביצעתי עם "אמן" בוצעו בהצלחה יתרה, בזכות היצירתיות, המקצועיות ללא פשרות וכמובן התקשורת האישית מלאת הנועם והסבלנות. ממליצה בחום!!!
דנה
אדריכלית

ברצוננו להודות ל"אמן" ולרונית מקרב לב ובאופן אישי על תרומתכם האיכותית לעיצוב משרדינו החדשים . נעים לעבוד בסביבת עבודה כה מבורכת (-: אנו מאחלים הצלחה ל"אמן" בהמשך פעילותיכם הפורייה. בהערכה ובברכה.
עו"ד בועז
תל-אביב

היה לנו כיף אדיר לעבוד עם "אמן" לאורך כל הדרך, אין ספק שמדובר בצוות מקצועי ומדהים. "אמן" ליוו איתנו לאורך כל החתונה, ‏החל ממסיבת הרווקות המרגשת בזכות 'ברכת הכלה' הבלתי נשכחת וכלה ב'שיר השירים' בהקדשה אישית לנו ובציון תאריך יום חתונתנו במסגרת זהב מלכותית. אל תהססו אפילו לרגע - אנחנו כשנה אחרי החתונה ועדיין מסתכלים על הברכות התלויות בביתנו נהנים ומתרגשים ‏מכל רגע וזה אומר הכל! אגב, מאז החתונה שלנו אנחנו ממליצים על "אמן" לכל חברינו שעומדים להתחתן כמתנה המועדפת עלינו, שיהיה רק במזל טוב. אמן! ‏
גבי ומושיק
הרצליה

ל"אמן" שלום רב, בשעה טובה ומבורכת אני סבתא! מרגישה צורך עז להודות ל"אמן" על מוצר יוצא דופן הן באיכותו והן בעיצוב המקורי והיפה. רכשתי מתנה זאת עבור נכדתי כאשר חיפשתי מתנה מקורית ובלתי נשכחת מסבתא טרייה גאה ומאושרת. מאחלת ל"אמן" הרבה שמחה וברכה כפי שהעניקו למשפחתנו המורחבת. בתודה ,
סבתא
לאה רעננה.

לכבוד טקס קורס קצינים שאותו סיים חבר שלי יואב רציתי להפתיעו במתנה מקורית ובלתי נשכחת. באתר "אמן" הזמנתי לו 'ברכה לקצין' בגווני ירוק זית ובמסגרת לבנה. יואב התרגש מהברכה והכתוב בה עד דמעות ואני גאה בו, מאחלת לכל חיילינו שאלוהים ישמור עליהם.
דנה
רחובות

לחתונת הכסף של הוריי היקרים חיפשתי עם אשתי מתנה מקורית ואיכותית. חברה יקרה המליצה לנו מניסיונה המוצלח לרגל בת-המצווה של ביתה על "אמן". באתר חיפשנו ומצאנו ברכה ההולמת את האירוע המרגש. בחרנו את 'הברכה לאריכות ימים' בגודל מרשים של 60*85 ס"מ ובמסגרת מוכספת כיאה לחתונת הכסף, הברכה הגיעה ארוזה באריזה מכובדת ומרשימה . כעת הברכה מתנוססת בסלון דירתם לצד תמונות הנכדים והילדים . ממליץ בחום לכל יקיריי, הרבה תודה והמשך יצירה פורייה.
אבי
הוד השרון

SSL Certificate Secure Site