שירות לקוחות 03-544.33.88

אמן פור יו

AmenForYou מקרב אנשים מכל העולם אל הכתוב במקורות היהודיים על מנת לרגשם, להעצימם ולחברם לחוכמת המקורות.

 באמצעות המתנות המקוריות AmenForYou מקרבים אנשים מכל העולם אל הכתוב במקורות היהודיים על מנת לרגשם, להעצימם ולחברם לחוכמת המקורות. המילים הכתובות מחזקות את כולנו ביום יום באנרגיות של קדושה ומאפשרות לנו להאמין בשפע, בבריאות טובה ובהצלחה. הברכות של "אמן" הינן יצירות אמנותיות מן המקורות המוענקות כמתנות המשלבות אותנטיות וחדשנות, מעוררות רגש ומביעות חיבה, אהבה, הערכה וכבוד

AmenForYou - הברכה שלך המתנה שלך.

הברכה מן המקורות היהודיים מעבירה מסר של עוצמה לכוונה חיובית וכבוד. המעניק ברכה זו מתכוונן באמת ובשלמות למילים הכתובות, לעוצמה ולקדושה שבהן. המילים הכתובות מן המקורות מעבירות מסר עמוק שיש לתת עליו את הדעת ברצינות ובכוונה. בעולם בו אנו חיים, המסרים והאינפורמציה משתנים ללא הרף וישנה זילות של המילה המדוברת והכתובה. הבסיס שנכתב אלפי שנים אחורה היה הווה ויהיה, העיקר החשוב בעל עוצמה וריגוש- על.

הענקה של ברכה מן המקורות הינה התכוונות, השקעה של תשומת- לב, מחשבה, בינה וכבוד למקבל המתנה מטעם המעניק אותה.המתנה שניתנת היא הברכה וזאת מהותה ועוצמתה כמתנה ולא כמצורפת למתנה מכאן שחשיבותה מתעצמת, קיימת התמקדות בכתוב ומתוכה יקרו דברים חיוביים למקבל המתנה. המברך יהיה גם הוא מבורך ועל זה נאמר- "המברך יבורך".

הברכות של "אמן" מן המקורות הן מוצרים דקורטיביים ואנרגטיים הנמכרים בארץ ובחו"ל כקונספציה עדכנית ומיוחדת המשלבת את העבר כבסיס שורשי על שלל מעלותיו בשילוב עם חדשנות המתבטאת בעיצוב הגרפי, האיורים המקוריים ועוד. "אמן" משלבת טקסטים אותנטיים מן המקורות באריזה חדשה, כך שנוצר החיבור שבין עבר, הווה ועתיד. הברכות מתאימות לשלל אירועים חשובים בחייו של אדם במטרה לאפשר לו ולמשפחתו סגנון חיים חיובי, עמוק במסרים ומשמעותי. הברכות יעניקו אושר ועושר לכל סביבה בה מתנהלים חיינו- סביבת מגורים, סביבת עבודה, מוסדות ציבוריים, בתי-מלון ועוד. הברכות כולן מעוצבות בצבעים, בגדלים ובחומרים שונים כגון נייר איכותי ואלגנטי, בד קנבס ויריעות עור בשלל צבעים, כך שקיים מגוון רחב העונה על שלל הצרכים וההעדפות האישיות. הברכה של "אמן" הינה ליבה הפועם של מתנה בעלת עוצמה היוצאת מגדר הרגיל וגורמת למקבל המתנה לחוויה בלתי נשכחת שמלווה ומעצימה אותו. "אמן" עובדת כל העת כבמלאכת- מחשבת על מנת להציג עושר ועניין במוצריה ומפתחת מוצרים נוספים שעוסקים כולם בכתובים שמן המקורות היהודיים.

האנשים באמן

הצוות באמן מגוון ועשיר באנשי מקצוע רבים. מחד אנשי קרייאטיב, מעצבי תקשורת חזותית, מאיירים, מפתחי מוצרים, כמו גם כלכלנים ורואי- חשבון ומאידך ספקים קבועים ברמה הגבוהה ביותר כגון בתי- דפוס העוסקים בדפוס איכותי ע"ג נייר קנבס ועור, מומחים באמנות המסגור, מפעלי אריזה ועוד. כמו כן על הצוות נמנים מעצבי מדיה דיגיטאלית, אנשי תכנות, קופירייטרים ועוד. באווירה ויטאלית וחיובית, מתקיים שיתוף פעולה בין העובדים על בסיס קבוע. "אמן" מכבד ומוקיר את לקוחותיו ולפיכך מתנהל בנועם, סבלנות, הקשבה ומענה השלובים ביצירתיות ובאסתטיקה .

SSL Certificate Secure Site